logo společnosti
Nápověda

Obchodní oddělení
Administrátor
Jak změnit heslo.
Jak změnit email.
Mám tam nesprávné údaje.
Nejde mi zobrazit výpis hovorů.
Našel jsem na portálu chybu.
Nemám zde účet?Jak změnit heslo.

Chcete-li změnit heslo, klikněte na odkaz „Nastavení“ v sekci „Moje služby“. V Nastavení přejdete do oblasti „Změnit heslo“. Do kolonky „Staré heslo“ zadáte svoje stávající heslo. Poté do kolonky „Nové heslo“ zadáte své nové heslo. Toto heslo musí mít minimálně osm znaků, které se mohou skládat z malé a velké abecedy, bez háčků a čárek a z číslic. Toto heslo znova napíšete pro kontrolu do políčka „Znovu nové heslo“. Poté kliknete na tlačítko „Změnit heslo“.

Své heslo byste nikomu neměli poskytovat. Za zneužití vašeho hesla nenese společnost Coprosys-LVI s.r.o. odpovědnost. V případě problémů se obraťte na obchodní oddělení.Jak změnit email.

Chcete-li změnit email, klikněte na odkaz „Nastavení“ v sekci „Moje služby“. V Nastavení přejdete na kolonku „Nový e-mail“. Zde napište svůj novou emailovou adresu.

Na tento email můžete být kontaktováni ohledně změn služeb na portálu zákazníků, nebo při ztrátě hesla si jej můžete nechat poslat na email zde zadaný.Mám tam nesprávné údaje.

Objevíte-li nesprávné informace v sekci „Nastavení“ nebo jinde, kontaktujte obchodní oddělení.Nejde mi zobrazit výpis hovorů.

Výpis hovorů si můžete zobrazit třemi způsoby. První způsob je ve formě HTML stránky, kterou umí zobrazit internetový prohlížeč. Další typ je stažení výpisu ve formátu CSV, který můžete otevřít v MX Excel nebo jiné tabulkové aplikaci. Třetí možností je si stáhnout výpis ve formátu PDF, který můžete otevřít v programu Adobe Reader.Našel jsem na portálu chybu.

Stane-li se, že vám v zákaznickém portálu nebude něco fungovat, nebo objevíte chybu, kontaktujte administrátora a detailně popište závadu nebo chybu.Nemám zde účet?

Účet na tomto portálu mají jenom zákazníci Coprosys-LVI, kterým byl zřízen. Pokud máte pocit, že by jste zde měli mít také účet - kontaktujte obchodní oddělení.Obchodní oddělení Coprosys-LVI s.r.o.

Telefonní kontakt: +420 488 577 777,
E-mailový kontakt: obchod@coprosys-lvi.czAdministrátor

E-mailový kontakt: m.krelina@coprosys-lvi.cz